Belkide Yediğiniz Börek, Asrın Börek.

HAFTANIN 7 GÜNÜ AÇIK

07:00 - 21:00

BİZİ TANIYIN —

Annelerimizin davul fırında bizlere yaptığı o börekleri hatırlayın.


İşte bizim amacımızda tam olarak bu. Aileyi, sevgiyi, samimiyeti hatırlatmak. Kurulduğumuz ilk günden bu yana önceliğimiz her zaman samimiyet oldu.


  • Sağlıklı olduk. Çünkü insana değer veriyoruz.
  • En kaliteli malzemeleri kullandık. Çünkü damağınızda iz bırakmak istiyoruz.
  • Ekonomik olduk. Çünkü herkesin gerçek börek yeme hakkı var.

Samimiyetle tekonolijimizi birleştirip Balıkesir'de bir börek fabrikası kurduk. Bunlar bize elbette yetmedi. Türkiye'nin her bölgesine tepsi tepsi su böreği gönderir hale geldik.

Durmadık yılmadık. Markamızı tescillettirerek kurumsallaşma adına ilk adımı attık. Peki kalitemiz? Lezzetimiz herkes tarafından onaylıydı. Ama biz ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Yönetim Sistemi kurulumlarımızı yaptırarak kalitemizi de tescilettirdik.

Fabrikamızdan kafe, pastane, aklınıza gelen binlerce satış noktasına bizim böreğimiz gidiyor. Hiç düşündünüz mü? Belki de yediğiniz börek Asrın Börek.

Kendimizi sürekli geliştirdik. Biz börek kafesi açtık. Bu kafede en efsane lezzetlerimizi bulabileceğiniz gibi sizler için bazı sürprizlerde hazırladık. Örneğin kafemizde dilediğiniz pastayı, keki bulabilirsiniz. Çünkü inanın bizlerde tatlıyı çok seviyoruz. Peki başka neler yaptık. Bildiğiniz Türk lokumu varya. Heh işte onun en sıra dışı olanını satıyoruz. Türkiye'nin en ünlü lokumcusu Hanedan Lokumları'nı artık Asrın Börek'te bulabiceksiniz.

BELGELERİMİZ

Marka ve Kalite Belgelerimiz

MARKA
Marka Tescil Belgesi
ISO 9001
Kalite Yönetim Sistemi
ISO 22000
Gıda Yönetim Sistemi
HELAL
Helal Gıda Sertifikası
Bir Telefonla Sipariş Ver 0535 924 46 14
Alo Börek